Akční nabídka Jednoduše FIAT

Úvod Akce Q Akční nabídka Jednoduše FIAT

Akční nabídka operativního leasingu Jednoduše FIAT

Akční nabídka operativního leasingu pro vybrané vozy FIAT. Vyberte si jednoduše kterýkoliv ze skladových vozů FIAT 500, Panda, Tipo. Výhody operativního leasingu – bez starostí o servis a pojištění. Akční nabídka platí při objednání vozu do konce června 2023.

Rovněž na všechny tyto vozy včetně užitkového vozu FIAT Ducato poskytujeme výhodnou nabídku financování s EASY ÚROKEM 3,93 %. 

FIAT Tipo operativní leasing od 7 700 Kč měsíčně

Fiat Tipo je ideální vůz na vaše cesty. K dispozici ve variantě hatchback a kombi. S možností benzínového, dieselového nebo mild-hybridního motoru. Fiat Tipo je vybaven moderními technologiemi a bezpečnostními prvky.

Fiat Tipo již od 7 700 Kč měsíčně vč. DPH při pořízení na operativní leasing. Bez starostí o pravidelný servis a pojištění vozu. Skladové vozy ihned k dispozici.

FIAT Panda operativní leasing od 5 700 Kč měsíčně

Fiat Panda je ideálním vozem pro cestu po městě i na cestách mimo město. Fiat Panda je synonymem praktičnosti, funkčnosti a všestrannosti.

Fiat Panda již od 5 700 Kč měsíčně vč. DPH při pořízení na operativní leasing. Bez starostí o pravidelný servis a pojištění vozu. Skladové vozy FIAT Panda ihned k dispozici.

FIAT 500 operativní leasing od 5 500 Kč měsíčně

Fiat 500 je mistrovské dílo italského designu, které charakterizuje osobitost, styl a exkluzivita. Disponuje všemi ingrediencemi, které z něj učinily symbol italského automobilového průmyslu a ikonu městské mobility.

Fiat 500 již od 5 500 Kč měsíčně vč. DPH při pořízení na operativní leasing. Bez starostí o pravidelný servis a pojištění vozu. Skladové vozy FIAT 500 na dotaz.

FIAT Ducato výhodné financování EASY ÚROK 3,93 %

Pro model užitkového vozu FIAT Ducato, ale také modely osobních vozů FIAT Panda, Tipo a 500 z akční nabídky Jednoduše FIAT nabízíme také možnost výhodného financování s EASY úrokem 3,93 %. Podrobnosti vám moc rádi sdělíme přímo u nás nebo kontaktujte vedoucího prodeje vozů FIAT a FIAT Professional Martina Hošťálka viz níže. 

Skladem máme hned několik užitkových vozů FIAT Ducato ihned k odběru.

Přijďte se na vozy FIAT a FIAT Professional podívat naživo

Přijďte se podívat přímo k nám do autosalonu na Rokycanské třídě 70 v Plzni (nad autosalonem Hyundai a Mazda) nebo si nabídku skladových vozů prohlédněte online:

V případě dotazů neváhejte kontaktovat naše prodejce:
Vedoucí prodeje Fiat
Martin Hošťálek
+420 770 145 110
hostalek@aspekta.cz

Jednoduše FIAT

MOŽNÁ VÁM UNIKLO

Všechny akce Q

Aktuální akční nabídky dle značky

Souběžně s našimi kvartálními akcemi, které pro vás sami připravujeme, můžete využít aktuálních akčních nabídek přímo od jednotlivých značek Hyundai, Mazda, Fiat nebo Fiat Professional. Prozkoumejte akční nabídky našich značek po kliknutí na příslušné logo.

  • Akční nabídky na konkrétní modely a jejich výbavu
  • Akční nabídky financování a pojištění
  • Akční nabídky zaměřené na autorizovaný servis
  • Akční nabídky zaměřené na originální příslušenství k vozům
  • Spolehlivá péče
  • Komplexní služby
  • Přátelský a osobní přístup