Prodej nových vozů

Úvod Služby Prodej nových vozů

Autorizovaný prodej nových vozidel Hyundai, Mazda, Fiat a Fiat Professional

Jsme autorizovaným prodejcem vozů Mazda již od roku 1990 jako první v celé ČR. Vozy Hyundai prodáváme od roku 2012 a od roku 2021 se specializujeme na osobní vozy Fiat a užitkové vozy Fiat Professional. Najdete u nás tak 3 velké showroomy s prodejní plochou přes 2 000 m2.

Konkrétní nabídku vozů a akční nabídky včetně možností financování a dalších služeb najdete přímo na našich dealerských stránkách příslušné značky. Můžete využít naše předváděcí vozy pro testovací jízdu a mít tak jistotu, že si vyberete správně. Naši prodejci vás u nás rádi provedou a zodpoví všechny vaše dotazy.

Vyberte si z našich skladových vozů, se kterými můžete ihned odjet, nebo s vámi nakonfigurujeme nový vůz dle vašich představ. V rámci prodeje od vás rádi vykoupíme váš starý vůz. Také jsme vám plně k dispozici v případě financování nebo pojištění vozu.

NOVĚ V NABÍDCE

Nové vozy, kterými můžete ihned odjet

Proč koupit vůz v ASPEKTĚ

Pořídit si nové auto je velká věc. Jsme vám na blízku při vašem velkém rozhodnutí jako rádce a partner, aby vaše volba byla tou nejlepší. Pomůžeme vám s výběrem značky, modelu, motorizace i potřebných doplňků, aby váš nový vůz splňoval všechny vaše představy.

  • Jsme vaším partnerem při výběru vozu i dlouho po něm
  • Vyznáváme stejné hodnoty od roku 1990
  • Nasloucháme individuálním požadavkům našich zákazníků
  • Podporujeme charitativní a další zajímavé projekty
  • Máme zajímavý program pro firmy

Naše hodnoty

Spolehlivá péče

Prodejem vozu naše péče nekončí. Jsme vaším partnerem i v dalších ohledech, jako záruční či pozáruční servisní prohlídky nebo zpětný odkup vozidla. Snažíme se vám naslouchat a vyslyšet vaše potřeby.

Komplexní služby

Pořídit si u nás vůz znamená, že se nemusíte o nic starat. Pomůžeme vám vyřídit financování, pojištění, STK a vůz vám slavnostně předáme. Rádi vám také zajistíme polep a nabídneme originální příslušenství.

Přátelský a osobní přístup

Jsme rodinná firma, a proto se snažíme u nás vytvořit přátelské prostředí nejen v rámci našeho kolektivu, ale i s klienty. Zkrátka děláme vše proto, abyste se u nás cítili jako doma.

POZNEJTE NÁŠ TÝM


Kdo se vám bude věnovat

JAK TO U NÁS VYPADÁ


Ještě jste u nás nebyli?

OHLASY A DOPORUČENÍSpokojení zákazníci
  • Spolehlivá péče
  • Komplexní služby
  • Přátelský a osobní přístup