Partneři

Úvod O nás Partneři

Dáváme drive zajímavým projektům

Podporujeme akce, události, kluby, spolky nebo organizace nejrůznějších druhů, ať už v rámci charitativní pomoci nebo sponzoringu.

Pomáháme tam, kde nám to dává smysl – zejména projektům z našeho regionu. Ať už se jedná o dlouhodobé zapůjčení vozu včetně polepu, road show či finanční podporu. Pokud víte o projektu, který by stálo za to podporovat a který zatím ještě nepodporujeme, dejte nám o něm vědět.

PARTNERSTVÍ A SPONZORING


Podporujeme zajímavé akce i sportovce

Jiří Přívratský - olympijský střelec

Český olympijský sportovní střelec, který startoval na Olympiádě v Tokiu v roce 2020 a kvalifikoval se také na příští Olympijské hry v Paříži, které se budou konat v roce 2024. V roce 2023 získal zlatou medaili na závodu ISSF Grand Prix Ruše a H&N Cup 2023.

Specializuje se na střelbu ze vduchové pušky na 10 m a z libovolné malorážky na 50 m.

Náš vůz ho nyní doprovází na všech akcích. Jsme motorem českých sportovců.

Instagram: @jirkaprivratsky

VIVALDIANNO

VIVALDIANNO je jedinečná světová hudební show, která se vrátila v nové verzi VIVALDIANNO Shining Venice. Jedná se o kombinaci hudby, tance, 3D videa, laserů a dalších efektů v příběhu génia barokní hudby Antonia Vivaldiho. Projekt jsme podpořili naším vozem Hyundai Tucson s polepem. 

Během dubna 2023 také uspořádáme soutěž o vstupenky na show, která se koná v několika termínech v Praze, v divadle Hybernia.

Alfrédov golf & wellnes resort

Resort Alfrédov leží v nádherné krajině západních Čech. Hřiště je snadno dostupné nejen z Prahy a Plzně (20 km po dálnici D5 Plzeň – Rozvadov, exit 107/Stříbro), ale i z dalších okresních měst.

Golf Club Alfrédov (GCAL) byl založen v roce 1999. Výstavba hřiště započala v létě 1999, pro veřejnost bylo otevřeno 2. září 2000. Do současné podoby bylo dobudováno v roce 2008. Areál s 18 jamkami o celkové rozloze 78 hektarů je zasazen do malebné krajiny ohraničené lesními porosty a mnoha vodními plochami.

 

Další projekty, které mají naši podporu

Staňte se našimi partnery

Víte o projektu, který bychom mohli podpořit? Napište nám nebo nás navštivte v jednom našich showroomů.

  • Spolehlivá péče
  • Komplexní služby
  • Přátelský a osobní přístup